Otevíráme na Bruntálsku novou pizzerii

Bruntálsko patří mezi lokality s nejvyšší nezaměstnaností vzhledem k tomu, že zde schází nabídka pracovních příležitostí. Někteří lidé pak tráví mnoho let na Úřadech práce a uplatnění na trhu alespoň kompenzují veřejně prospěšnými pracemi. Přesto se tu najdou některé zajímavé služby zákazníkům, o které je zájem, a kde by se mohla uplatnit i jejich konkurence. Kupříkladu taková pizzerie.

prodej a rozvoz pizzy na Bruntálsku

Konzumace pizzy se v našich končinách stala poměrně běžnou již v devadesátých letech, kdy se začínalo s podnikáním, a lidé tu neměli v podstatě téměř žádné osobní zkušenosti. Doba však pokročila a lze se v tomto směru jednak poučit z různých chyb, a také nabídnout lidem služby na kvalitativně vyšší úrovni.

Pizzerie poskytuje také ideální příležitost k rozvozu, lidé mají o pizzu zájem jak při slavnostních příležitostech, tak i o všedních dnech. Pizzu si dopřeje i ten, kdo maluje byt a nemá čas na přípravu teplých pokrmů, anebo ženy na mateřské dovolené, které jsou příliš zaměstnány svými ratolestmi.

tvorba webových stránek

Dejte o vaší pizzerii vědět

Ať už sídlíte v Krnově, v Rýmařově, v Břidličné, ve Valšově nebo v Bruntálu, měli byste se spoléhat nejen na místní klientelu, ale i na „přespolní“ zájemce, kteří si rádi pizzu objednají z domova. Měli byste k tomu mít k dispozici webovou prezentaci s možností objednávky přes formulář, nebo alespoň telefonicky, což je ovšem spíše ústupek, a telefonování do provozovny mnohdy nepříjemně zdržuje.

K propagaci a tvorbě loga v Bruntálu budete potřebovat profesionálně vyhotovené webové stránky s aktuálním jídelníčkem a ceníkem a s možnostmi rozvozu pizzy o všedních či svátečních dnech. Rozvoz pizzy lze spojit i s dalšími službami, například dárkovým balením a se zakoupením vhodných nápojů či upomínkových předmětů a s bonusovými slevami, například při objednávce tří kusů pizzy. Nabízet můžete i dětské porce, anebo kromě pizzy i italské těstoviny.