Vlastní dům může být realitou

Bydlete ve vlastním domě
Chcete mít svůj dům, ale nevíte si rady s projektem a povolením? Na dnešní novostavby jsou kladeny velké nároky, domy by měly být nejlépe bezemisní a energeticky soběstačné. To vyžaduje pečlivě připravený projekt a kvalitní výstavbu, kde nebude chybět nic z toho. V současnosti jsou moderním typem bydlení bungalovy, se kterými se setkáte nejčastěji. Zabýváme se výstavou dřevostaveb a zděných staveb a to i na klíč – takže svůj vysněný dům můžete získat bez námahy.

dřevěná konstrukce

Připravíme podklady
Pokud se spokojíte se standardním projektem, můžete si prohloubit naše bungalovy na klíč, kde si můžete vybrat z široké nabídky domů. Můžete si vybrat mezi několika variantami. Velmi prodávané domy jsou o velikosti 3+kk, ale v oblíbenosti neztrácí ani o dva pokoje větší varianta. Bungalovy jsou oblíbené, protože jde o přízemní domy, a nemusíte chodit do schodů. Pokud myslíte na stáří, přízemní dům je jasnou volbou.

Máte pozemek? Můžeme začít.
Máte svůj pozemek a vybrali jste si typ domu? Pokud chcete dům trošku jinak než nabízíme, rádi vám připravíme individuální projekt. Samozřejmostí je z naší strany vyřízení stavebního povolení, protože tento krok je v cestě za vlastním domem jeden z nejtěžších. Jakmile získáme povolení, pustíme se do stavby. Vaše kontrola je pro nás samozřejmostí a uvítáme spolupráci s vámi.

novostavba domu

Pokud si vyberete bydlení od nás, určitě budete spokojeni. Nabízíme bydlení od A do Z, což ocení všichni, kteří nemají čas na obíhání úřadů. Domy jsou standardně vybaveny fotovoltaickými panely a tepelným čerpadlem, takže budete o něco energeticky soběstačnější. Při výstavbě používáme moderní technologie a domy dodáváme zateplené, takže zimu v nich přečkáte s klidem. Na našem webu si můžete prohlédnout detailně každý dům z naší nabídky. Rádi vám pomůžeme vybrat a postavit bydlení vašich snů.