Jak zvýšit své libido?

Každý partnerský pár si přeje, aby jim to perfektně klapalo ve všech oblastech, a to i v posteli. Bohužel, někdy se jim do cesty postaví nečekané překážky a sexuální život začne poněkud uvadat. Může za to stereotyp, který jeden z partnerů nebo oba pociťují, ztráta přitažlivosti, nemoc, hormonální změny nebo ztráta libida. Ta se děje v určitém věkovém období především u mužů a je spojena s erektilní dysfunkcí. Co v takovém případě mohou mži dělat? Asi první vás napadne, že tohle půjde vyřešit viagrou. Je pravda, že na poruchy erekce je viagra asi nejúčinnější, ale pro spoustu mužů je zapovězená, třeba kvůli jejich zdravotnímu stavu. Podívejme se tedy, co použít místo viagry.

sex

Záleží na tom, zda vás trápí ztráta libida nebo poruchy erekce, případně obojí dohromady. Pokud ale trpíte ztrátou libida, mohou vám pomoci tyto věci.

Bylinky

Na zvýšení libida přírodní cestou běžte pomocí bylinek. V správném množství jsou pro vaše tělo prospěšné a určitě vaše tělo méně zatíží, než různé léky. Mezi bylinky, které pomáhají zvýšit libido, řadíme například zázvor, křen, rozmarýn nebo ginkgo biloba. Bylinky můžete zakoupit jako potravinové doplňky nebo i třeba ze sušených připravovat čaj.

Afrodiziaka v jídle

Slyšeli jste už o tom, že určité druhy jídla obsahují látky, které působí jako afrodiziakum? Afrodiziaka ve vás dokážou probudit vášně a zvýšit vaše libido. Zvýší také váš sexuální výkon. Potravin, které tyto látky obsahují je poměrně dost. Řadíme tu třeba ústřice, chilli papričky, alkohol v podobě šampaňského či vína, maliny, jahody nebo čokoládu.

erotika

Vyzkoušejte něco nového

Stereotypní nuda v posteli se musí zákonitě odrazit i na vašem libidu. Pokud cítíte, e postrádáte tu jiskru vzrušení, kterou jste měli na začátku vztahu, vyzkoušejte se svou partnerkou něco nového. Zakupte si třeba Kámasútru a vyzkoušejte nejbláznivější polohy. Uvidíte, jak bude objevování nových věcí vzrušující pro obě dvě strany.