Technika doma

Informační technologie je opravdu všude kolem nás. Všude, kam se podíváte a rozhlédnete, tak tam všechno má něco společného informační technologie a další technika. A například stačí, když se podíváte ven z okna, tak určitě tam uvidíte nějaké sloupy, které vedou nějakou elektřinu anebo něco podobného. A například dráty napětí, které třeba taky můžou přenášet internet a další věci. A vy si možná říkáte, že je to úplně logické, že tak je a je to v pořádku. Já sice chápu, že tohle je úplně něco jiného, než si představujete pod informační technologií a já tomu rozumím.

Mnoho lidí má doma více techniky s internetem.

Já jsem ale na tom stejně úplně, protože když se řekne informační technologie, tak si představím počítač a taky nějaké počítačové hry anebo různé grafiky či Word a nebo vektory. Tohle všechno je taky informační technologie. Ta nám taky pomáhá se spojovat například online s přáteli a rodinou a podobně. Pokud i vy máte rádi online svět, tak se nedivte, že potom máte doma opravdu hodně věcí, které se týkají informační technologie. Já doma mám například počítač pevný potom taky tablet a notebook a taky mobil.

S technologiemi pracuji často.
 

A myslím si, že v dnešní době má například třeba mobilní telefon úplně každý člověk. Jen nevím, jestli ho lidé pořizují i svým malým dětem, to je každého věc, ale myslím si, že i malé děti by mohly už mít mobilní telefon, protože se alespoň dopředu učení s mobilem zacházet a zjistí, že je to věc drahá, kterou třeba nemůžou jenom tak odložit někde venku na hřišti na lavičce. Například můj syn má taky mobil a jsem ráda, že ho má, protože se sním takto mohu klidně kdykoliv spojit. Navíc jsem ráda, že syn se tak taky trochu dopředu učí, co je to zodpovědnost nebo informační technologie, která s emu bude jistě v budoucnu hodit. Ab jak jste na tom vy? Myslím si, že bych těžce hledala člověka, který nevyužívá IT. 

Posted in IT