Kočárek Riko Basic Plus

Výběr kočárku je jeden z hlavních bodů, které je nutné si odškrtnou, než se miminko narodí. Dnešní doba nám nabízí nepřeberné množství designu nebo funkcí a hledáme pokud možno vše co nám vyhovuje, a to v jednom provedení. Na trhu existují všelijaké varianty kočárků. Například sourozenecké, hluboké, kombinované, sportovní kočárky a skladné golfky. Rozhodovat při našem výběru také určitě bude hmotnost, nosnost, velikost, úložný prostor, materiál, brzda a samozřejmě cena.

kočárek riko

Sáhněte po kočárku Riko Basic Plus trojkombinace.

Jedná se o trojkombinaci mnoha funkcí. Tento moderní kočárek má podvozek s odpruženými koly u kterých si tvrdost odpružení můžete sami nastavit, lehký hliníkový rám, přední otočná kola s možností aretace a centrální brzda, také nastavitelná rukojeť. Hluboká korba je velká a pohodlná díky matraci, která je součástí. Korbička může zároveň sloužit jako kolébka a určitě oceníte i možnost nastavitelné opěrky a ventilace.

sportovní verze kočárku

Sportovní verze je polohovatelná až do úplného lehu a lze ji dát po i proti směru jízdy. Ve sporťáku je další matrace a nastavitelná stříška plus pětibodové bezpečnostní pásy. Ve spodu rámu se nachází prostorný nákupní košík. Nedílnou součástí je autosedačka s adaptéry pro nasazení na rám kočárku, dále taška na pleny a nánožníky na hlubokou korbu, sporťák i autosedačku. Na výběr máte ze dvou barevných variant. Pokud to bude potřeba, můžete si dokoupit další příslušenství. Mohl by se vám hodit slunečník, rukávník pro teplé ruce, fusak na jaro, podzim či zimu nebo držák na lahev. To vše najde společně na jednom webu.

Autosedačka Riko Basic je vhodná pro děti od narození. Má tří bodové bezpečnostní pásy, nastavitelnou rukojeť a stříšku která slouží i jako clona proti sluníčku. Potah i stříška jdou sundat, takže nebude problém je vyprat. Součástí je i nánožník a moskytiéra.