Bazénové vysavače

K péči o bazén musí také počítat s pečlivou údržbou. Je nutné se o bazén pečlivě starat. A tak vás nemine, že budete muset nakoupit spoustu bazénového příslušenství. Protože nic se přece nedělá samo. Ano samozřejmě si můžete najmout speciální techniky nebo firmy, které to udělají za vás. Ale pokud si troufáte na údržbu sami, bazénové příslušenství vás nemine. A budete ho určitě potřebovat. Jako základ si určitě pořiďte bazénový vysavač. Ten vám nejen usnadní práci, ale zajistí dokonalou čistotu vašeho bazénu. Vysavač do bazénu je totiž základem péče o všechny typy bazénů.

voda v bazéně

Včetně těch nadzemních, ale i pro ty co jsou zapuštěny do země. Na trhu si můžete vybrat ze tří typů bazénových vysavačů. A to mezi automatickými, poloautomatickými a mezi těmi ručními. Výhodou těch automatických a poloautomatických je to, že pracují buď zcela samostatně a vy u toho vůbec nemusíte být. Takže máte spoustu volného času na jiné věci. Můžete s nimi vyčistit https://abecedazahrady.dama.cz/clanek/jak-snadno-levne-a-rychle-vycistit-troubu-aby-byla-zase-jako-nova nejen dno, ale vysavač je také vhodný k čištění bazénových stěn. Takže nemusíte kupovat žádný další, který by čistil stěny samostatně. Dají se ale k němu přikoupit vakuové kartáče a vysávací hlavy. pokud máte bazének jenom malý hravě si poradíte s akumulátorovým ručním vysavačem.

žena v bazéně

Vysávací hlava a vakuový kartáč se dají sehnat do tisícikoruny. Pokud si chcete pořídit bazénový vysavač komplet tak si zaplatíte kolem šesti tisíc. A to vám vystačí na model, který je poloautomatický. Vysavač pracuje zcela sám. Je vhodný pro nadzemní i kopané bazény. Teplota vody pro chod vysavače musí být nejméně 18 stupňů. Vysavač je vybaven kvalitní pulzní membránou. Doporučené je k tomu si zakoupit lapač nečistot a adaptér na průchodky. Pro plně zapuštěné bazény s plochým nebo šikmým dnem. Dokáže se připojit k pískové filtraci o výkonu sedmi metrů krychlových za hodinu. Čistí dno i také stěny bazénu. Součástí je regulátor průtoku a také 12metrových hadic. Mají rychloupínací zámek, který zabraňuje rozpojení. Je na něj sedm let záruka. Model se jmenuje Bazénový vysavač T5 a stojí přibližně 15 500Kč.