Asijské seriály pro milovníky BL žánru

Pokud vám toto téma není cizí, určitě prozkoumejte asijskou tvorbu. Najdete tu totiž velký výběr filmů, seriálů a koneckonců i knih a mang s tímto tématem. Pojďme se podívat na tipy na některé seriály.

Love in the air

Nový seriál z roku 2022, který vznikl podle dvoudílné knižní série. Vypráví o dvou studentech architektury jménem Rain a Sky. Poté co se Rainovi rozbije v auto, dostane se mu nečekané pomoci od bývalého a oblíbeného studenta jeho školy jménem Phayu. Blíže se seznámí poté, co Rain a Sky zabloudí na nelegální motorkářské závody, kde se Phayu a jeho nejlepší kamarád Prapai účastní. Zatímco Phayu a Rain se pomalu sbližují, Sky musí bojovat s démony své vlastní minulosti a odhánět neodbytného Prapaie.

duhová vlajka

Don`t Say No

Seriál pochází z pera stejné autorky, jako Love in the air. Tentokrát jsou hlavními postavami spolužáci z vysoké školy a dlouholetí přátelé Fiat a Leo. Jejich přátelství přeroste v lásku, ale nic není tak růžové, jak se zdá. Leo se musí vyrovnat s Fiatovou promiskuitní minulostí a Fiat zase se svou rodinnou minulostí, kdy ztratil kontakt se svou matkou a dozvěděl se, že jeho otec ho nenávidí. Do toho se objevuje neustále někdo, kdo jim jejich lásku nepřeje a chce je rozdělit. A občas to vypadá, že se jim to podaří. Někdy totiž ani láska nemusí stačit na to, aby překročila všechny problémy.

srdce

Choco Milk shake

Seriál z korejské produkce, který vás zaujme svým jednoduchým příběhem a roztomilostí. Jung Woo měl před lety dva milované domácí mazlíčky. Kočku jménem Milk a pejska jménem Choco. Bohužel je oba ztratil, stejně jako své rodiče. Aby se uživil, pracuje nyní u svého strýčka v kavárně a občas se cítí osaměle. Jednou mu na dveře zazvoní dva cizinci, kteří mu sdělí, že jsou Milk a Choco, jen se k němu vrátili v lidské podobě. Jak se ale dá žít s dvěma mladými muži, kteří vlastně nejsou lidmi a chovají se více jako zvířata, než lidi?