Právě zásuvky a vypínače měly ještě do nedávna k dokonalosti hodně daleko. Byť byly třeba spolehlivé a kvalitní, nebylo nikdy z čeho vybírat. Paleta barev ve třech variantách, které tvořila bílá, béžová a šedá uspokojila jen málokoho. Naštěstí dnes už si můžeme všichni vybírat. Ať už pomýšlíte na libovolnou výmalbu interiéru, tak vždy snadno naleznete zásuvku a vypínač, které svou barvou a tvarem padnou do místnosti jako ulité!

elektřina

To vše je možné díky revoluci, kterou v rámci drobné užitkové elektroniky způsobily zásuvky a vypínače značky schneider unica. Výrobce vsadil na promyšlený modulární systém, který zahrnuje jednotné univerzální strojky a unikátní svrchní rámečky, které dohromady tvoří dokonalý celek. Ať už tedy stávající ve zdi osazený strojek zakryjete libovolným rámečkem vypínače unica, vždy vytvoří harmonický celek. A právě zmíněné svrchní rámečky mohou nabývat libovolných podob. Ať už si vzpomenete na jakoukoli barvu, můžete ji mít i v zajímavém, designovém provedení k tomu. Zásuvky a vypínače unica jsou tedy jasným důkazem, že i drobná spotřební elektronika může být nejen spolehlivá, ale také krásná. Ovšem to ještě ani zdaleka není všechno.

socket

Každého v první řadě zajímá i cena, kterou za podobnou raritu zaplatí – skvělé je, že zásuvky a vypínače výrobce schneider nestojí víc než jiné výrobky tohoto druhu. Nic vám tedy nebrání v tom, abyste měli doma to nejlepší. A cenová výhodnost platí i v případě, kdy se rozhodnete styl svého bydlení často měnit podle aktuálních trendů. I když budete interiér každý rok omalovávat jinou barvou, změna vzhledu zásuvek a vypínačů se vám nijak výrazně neprodraží – osazené strojky můžete ponechat na místě, ke změně stylu a barvy bohatě postačí výměna svrchních rámečků, což je ještě ke všemu nejen snadná, ale také i levná záležitost. Sázkou na výrobky schneider tedy neprohloupíte, ba naopak, získáte mnoho skvělých výhod za rozumnou cenu!