Svůj styl

Každý člověk, ale také každá rodina nebo nějaká skupina lidí má svůj vlastní životní styl. A od něj se odvíjí to, na co jsou lidé většinou zvyklí. Pokud jako děti žijete ve stylu takovém, že žijete hodně na přírodní bázi, že chováte třeba například vlastní zvířata, slepice, husy anebo králíky, tak je logické, že by se vám potom nelíbilo měnit životní styl například na městský. Já sama jsem toho důkazem. Protože celý život jsem vyrůstala na vesnici, kde jsem měla opravdu plno zvířat a taky kamarádů. Opravdu tam bylo normální, že jsme třeba do peřin zalezli až v jedenáct hodin večer. A většinou často ani neumytí. Nevím, jak jsem to mohla vydržet, protože nyní jsem úplně jiná. Říkám, že to bylo úplně nemožné. Sice bydlím stále ve vesnici, ale nedokážu si představit, že bych vlezla do postele třeba neumytá. Možná nám to nepřišlo kvůli tomu, že jsme byly děti, ale takový byl životní styl naší rodiny.

 
I cestování miluji.
 

A protože jsem vyrůstala s babičkou a s dědou a dvěma sourozenci, takže oni ještě prarodiče zastávali takové ty staré názory anebo životní styly, které dříve byly naprosto normální. A nyní už mám svou rodinu, ale vedeme opravdu krásný a spořádaný život. Máme taky dvě auta, krásný bazén a opravdu krásný domek na vesnici po mých prarodičích.

Každý chce žít hezky.

A jsem opravdu moc ráda, že tohle jsem zdědila po mých prarodičích, protože jsem si řekla, že mít krásný životní styly je opravdu skvělé. Líbí se mi, že i mým dětem se to líbí, protože všichni moc rádi sportujeme a chodíme na výlety. Takže bydlení na vesnici má opravdu své velké plusy. Myslím si, že navíc pro děti je velmi vhodné mít bydlení na vesnici, protože děti si moc rády hrají a ve městě jistě ais moc využití není na hraní. Sama jsem si řekla, že přímo do města bych bydlet nikdy nešla. Mám už svůj zajetý životní styl, že bych ho už měnit rozhodně nechtěla. Líbí se mi vesnice a čerstvý vzduch.