Nové skříně

Myslím si, že mi skříně na míru se opravdu vyplatí. Protože tady jde o to, že potom máte opravdu hodně místa. Pokud máte skříně na míru, tak to znamená, že si nemusíte lámat hlavu s tím, jaký nábytek si pořídíte. Já, když jsem stavěla svůj dům, tak jsem byla úplně pevně rozhodnutá, že taky budu mít skříně na míru. A to nejenom v chodbě, kde se většinou skříně na míru nacházejí. Protože já jsem takové skříně na míru chtěla opravdu do každé místnosti. Protože jsem si řekla, že alespoň nebudu muset řešit jaký jiný nábytek, jaký mám asi koupit.

Mám ale spíše ráda pořádek.

Takže jsem si řekla, že bych chtěla skříně na míru z krásného světlého pravého dřeva. Mám ráda hodně masiv, takže to bylo jasné. Příteli jsem řekla, že by chtěla skříně na míru jak v chodbě, tak taky v ložnici, dětském pokoji a v obýváku. Přítel byl docela v šoku, protože už předpokládal, že tyto skříně na míru budou stát opravdu hodně peněz. Myslím se, že tak dvě stě tisíc korun za to asi dám. Ale mě to nevadilo. Měli jsme opravdu nový dům, takže jsem chtěla, aby všechno v našem domě bylo dokonalé.

Mám designové skříně ráda.

Navíc si myslím, že když máte skříně na míru, tak alespoň víte, jak jsou veliké. Taky si tam můžete říct, kolik chcete poliček anebo věšáků. A já jsem samozřejmě do své ložnice https://www.nabytek-aldo.cz/loznice-sestavy-x2s12139 chtěla dvě velké skříně, protože mám hodně oblečení a moc ráda nakupuji. Příteli jenom kvůli oči. Nevím jak vy, ale my se skříně na míru líbí, protože jsou praktičtější a nezaberou tolik místa jako obyčejný nábytek. A vy byste si taky pořídili skříně na míru? Protože jsou opravdu perfektní. A ještě bych vím chtěla doporučit, abyste si nechali udělat takové ty lepší posuvné dveře, které se vysouvají na kolečkách do stran, takže si nemusíte lámat hlavu nad tím, kam budete otevírat dveře. Já jsem si taky tyto dveře nechala dát, myslím si, že vypadají mnohem lépe, takže jsme dala na našeho architekta.