Moderní domov bez námahy

Interiér je celek, ne jen vzhled

  • Rekonstruujete?
  • Stavíte dům?
  • Chcete jen nový interiér?

Pro všechny tyto případy jsme tady my a naše architektonická kancelář, která vám dokáže pomoct a vymyslet i nemožné. Jsme tady pro všechny, kteří chtějí mít krásný interiér, kde je kladen důraz nejen na design, ale i funkčnost a požadavky celé rodiny. Ne každý si dokáže takový interiér navrhnout, a pro ty, kteří si neví rady, jsme tady právě my. Provádíme návrhy interiérů v Praze.

dětský pokoj

Potřebujeme se podívat
Abychom mohli navrhnout interiér pro vaše potřeby, musíme se na místo podívat. Je to proto, abychom věděli, kudy vedou sítě, a aby pasoval nábytek. Všechno se musí pečlivě promyslet a proměřit, aby vznikl interiér, na který budete právem pyšní. Řada lidí si chce interiér navrhnout sama, a leckdy to dopadne tak, že zapomenou právě například na to, že se chystají vybourat nosnou zeď. Interiér není jen o nákupu doplňků, ale zejména o celkovém konceptu místnosti a o stavebních úpravách. Díky vysokoškolskému vzdělání víme, co si můžeme s danou místností dovolit. Proto je vždy lepší svěřit svůj domov zkušeným profesionálům.

design kuchyně

Při první schůzce si ujasníme, co hledáte a co si představujete. Následně vše prokonzultujeme přímo na místě, a pokud budete souhlasit, vytvoříme návrh a vizualizaci. Poskytujeme komplexní služby, a tak vám můžeme interiér předat hotový, včetně nábytku a doplňků. Spolupracujeme s mnoha dodavateli, kteří pro vás rádi vyrobí kvalitní nábytek na míru.

Navrhujeme celé interiéry
Dokážeme vám navrhnout cokoliv – ložnice, společné obývací prostory i koupelny a kuchyně, nic z toho pro nás není problém. S návrhy máme bohaté https://www.novinky.cz/zena/zdravi/366958-potraviny-bohate-na-vitaminy.html zkušenosti, a již realizované proměny si můžete prohlédnout na našem webu. Pomůžeme i vám získat bydlení, které bude nejen vypadat skvěle, ale především bude plně vyhovovat vašim potřebám.