Móda pro ženy

Každá žena chce vypadat tak, aby jí to slušelo. A já nejsem výjimka. Taky jsem vždycky chtěla být taková žena, za kterou se každý muž otočí. Samozřejmě, že toho lze lehce dosáhnout. Stačí, aby žena o sebe hodně dbala, aby pečovala taky o svůj vzhled. Samozřejmě tady všichni víme, že krása není všechno. Že také existuje vnitřní krása, které opravdu mnoho můžu dává taky přednost. Jenomže já jsem taková, že dobám na oboje dvoje. Chci být krásná uvnitř a taky zvenku. Takže pravidelně chodím ke kadeřnici a taky chodím pravidelně na kosmetiku. Je to taky útěk od reality, která není snadná. Já mám velice náročnou práci, která je náročná hlavně na psychiku, takže si právě u kosmetiky anebo u kadeřnice velmi příjemně odpočinu. A taky moc ráda nakupuji. A to hlavně topy a trička. Baví mě to, protože alespoň si u nákupu si pročistím hlavu.

Mám ráda pohodlné střihy.

Trička a topy patří k mým velmi oblíbeným oděvům. Nejraději mám bílé a černé a béžové barvy. Tyto všechny barvy se dají tak skvěle kombinovat, že pak už ani další barvy nepotřebuji. Ale samozřejmě, že topy a trička mám taky v jiných barvách, jako například růžová a žlutá tečka Růžová je druhá moje nejoblíbenější barva. Růžové barvy mám doma opravdu hodně a mám jí vymalovanou taky ložnici.

Ráda nakupuji módu.

Nevím jak vy, ale já, když se zamiluji do nějaké barvy, tak to pak mám doma všude. A kdybyste viděli třeba můj šatník, tak to je snad z půlky černá a bílá barva a zbytek je růžová. Sice mám taky různé krémové barvy, ale když se jedná o topy a trička, tak to vede jednoznačně bílá a černá. A jaké barvy máte nejraději vy? A kde nakupujete nejvíce trička a topy Disstyle.cz? Já dávám přednost spíše internetu, mám ráda online shopy, ale taky samozřejmě nepohrdnu klasickým obchodem, kam moc ráda chodím. A to hlavně s kamarádkou nebo sestrou. Trička a topy jsou jednoduše velmi populární a já se tomu nedivím.