Mobil a učení

Kdybyste si mohli pořídit mobilní telefon, přesně podle vašeho vkusu, tak jaký by to byl? Jaký mobilní telefon byste si pořídili, abyste byli úplně spokojení? To já jsem si říkala, že kdyby tohle bylo opravdu jenom na mně a mohla bych si vybrat mobilní telefon opravdu podle svého vkusu, tak by to byl nějaký veliký a placatý mobilní telefon. Protože já jsem ten typ člověka, který velice rád hraje počítačové a mobilní hry.

Mobil má už skoro každý.

Takže kdykoliv já mám opravdu volnou chvilku, tak si vezmu mobilní telefon, sednu si někam v klidu na gauči anebo lehnu do postele a tam si v klidu hraji mobilní hry. Ve svém starším mobilním telefonu mám několik aplikací, které jsou hlavně o hrách. Tak je mám v mobilní aplikaci samozřejmě kalkulačku a další podobné věci, taky se tam učím angličtinu a italštinu. Je to opravdu velice jednoduchá cesta, jak se naučit anglicky. A taky italsky. K mobilnímu telefonu mám taky sluchátka, která mám neustále při sobě. Mám takové ty malé pecky, takže se to opravdu vyplatí, že nemusíte potom nikde ty zašmodrchaná sluchátka někde roztrhávat.

Na mobilu se taky učím.

Tyto sluchátka pecky jsou kvalitní v tom, že si je dáte do kapsy nebo do kabelky a máte je neustále po ruce. Proto jsem ráda že existuje mobilní telefon, který nejenom zažene nudu a zavoláte si z něj, ale taky se z toho můžete naučit různé věci, které se vám v životě samozřejmě budou taky hodně hodit. Řekněte mi, kdo dneska nepotřebuje umět anglicky? Anebo další cizí jazyk? Všichni chceme mluvit cizím jazykem a mobilní telefon by byl skvělou pomůckou. A tohle si myslím taky v tom stylu, že i děti by měly mít svůj vlastní mobil. A proč? Protože i na mobilu se dá přeci skvěle učit! Já sama jsme toho příkladem. Mobil je už taková věc, co by opravdu měl mít každý, a to asi už i ber rozdílu věku. Proč to něčím omezovat, když každý má právo na to, aby se zabavil? Mobil podle mě zabaví každého.