Komedie vyvolávající bouře smíchu

Obzvláště zimní měsíce, kdy se dny zkrátí a večery jsou dlouhé, jsou ideálním časem k návštěvě divadla. A pokud si zároveň potřebujete vyčistit hlavu od každodenních problému a od srdce se zasmát, zajděte na komedii. Už podle názvu lze usoudit, na jaký druh humoru se divák musí připravit. Černá komedie anglické autorky pod názvem Žena, která uvařila svého manžela slibuje, že humor v ní bude sice trochu temnější, ale o to zábavnější. Dvě ženské postavy, společně s jednou mužskou, v podání tří známých herců, předvedou vše, co lze v komedii očekávat. A něco přidají i navíc. Všichni, kdo se rozhodli toto divadelní představení navštívit, budou odcházet se smíchem na rtech. Který nevymizí ani po příchodu domů. Stejně tak komedie Fantastická žena. Příběh dvou kamarádů, kterým život zamíchá tajuplná seznamka. Načež se rozvine děj, který nejen diváky překvapí. Ale rovněž pobaví, co všechno lze v životě zažít, když si člověk něco přeje. Přesně jak říká jedno moudro. Jestli chcete Pánaboha rozesmát, sdělte mu svoje plány. 

V divadle

Francouzský autor Marco Camoletti je tvůrcem komedie A do pyžam. Ve které se podařilo na českou divadelní scénu přivést naprosto ojedinělou grotesku o partnerských vztazích. Zajímavé zápletky, vtipné rozuzlení a slovní komika zaujmou hned od počátku. Už po několika minutách se celý sál otřásá smíchem, který tuto bulvární hru všech zúčastněných herců, provází až do zatažení opony.

Komedie

Tomuto divadelnímu kusu se nedá upřít dokonale zpracované téma, které diváka převede i přes smršť zmatku do konce, aniž by ztratil dějovou linku. Pokud se chcete dobře pobavit i zasmát spolu se svými dětmi, vyrazte do Pekla Čertovina. Na zábavný program, který je doplněn i pohádkou s čertí tématikou. A sami se přesvědčíte, že časy, ve kterých se děti bály, že je čerti odnesou, jsou už dávno pryč. A že děti už dneska chodí do pekla sami. A k tomu rádi. Stejně jako jejich rodiče. Program je unikátní a oceňovaný i za hranicemi naší vlasti. Dokonalé kulisy tvoří pozadí naučné stezce, kterou musí návštěvníci projít. Či ji projet konibusem v doprovodu čertic, pětipatrovým labyrintem sahajícím osm metrů nad zem a dvanáct pod ni. Se závěrečným Luciferovým vážením hříchů. A ochutnáváním čertích specialit.