Dokonalá informatika

Myslíte si, že informační technologie nám opravdu prospívají? Já jsem si řekla, že kdybych chtěla studovat ještě další školu, tak bych šla určitě na informatiku. Protože mě informační technologie opravdu moc zajímají. A taky si pamatuji na dobu, když jsem třeba vůbec neměla počítač a bylo mi to opravdu líto, protože všichni okolo počítač měli. Takže bylo logické, že oni měli vždycky zábavu. Já jsem sice chodila taky se svojí nejlepší kamarádkou ven a taky jsem s kamarádkou navštěvovala kroužek aerobic a taky plavání. Jenomže postupem času, když všichni kolem děti měly už nějaký počítač anebo mobil, tak jsem taky potom toužila. Proč zase zrovna já musím být jediná, kdo nemá počítač? Proto jsem si řekla, že jsem ze začátku chtěla studovat informatiku a informační technologii. Jenomže mně se to nepodařilo, protože rodičům se to nelíbilo.

Denně online taky obchoduji.

Rodiče prostě chtěli, abych šla na gymnázium a potom na nějakou zdravotní školu, udělat nějaké zdravotní obor. Jenomže mě zdravotní obor vůbec nezajímal, toužila jsem po informační technologie. Takže potají doma jsem si po večerech četla knihy o informační technologii, protože mě to zajímalo a taky jsem zjistila, že informační technologie nám prospívá a usnadňuje život lidem.

IT nám pomáhá spojovat lidi.

Že taky díky tomu máme vylepšené počítače anebo mobilní telefony, to nemluvím ani třeba o lékařských přístrojích. A pak když jsem tohle postupem času všechno mamince a tátovi řekla, tak docela změnili názor. Jenomže já už jsem byla druhým rokem na gymnáziu, tak jsem si řekla že mi rodiče konečně dovolili už jít studovat na nějakou ekonomickou školu, později také na informační technologii, byla jsem opravdu ráda, že tohle mě rodiče dovolili, protože nic lepšího jsem se opravdu přát nemohla. Takže se těším, ale musím se taky moc snažit, aby mě tam vzali, jistě to nebudou lehké přijímačky. 

Posted in IT