Bydlete bez hypotéky

V dnešní době není situace s bydlením zrovna dvakrát růžová. Pro mnoho lidí se zdražováním an dostupnosti hypoték uzavřela cesta k vlastnímu bydlení. I tak se ale někteří svého snu o vlastním bydlení nechtějí vzdát, a snaží se najít způsob, jak si k němu cestu najít. Někdo se smířil s nájemním bydlením, ale někdo stále touží po vlastním domě. Patříte do té druhé skupiny, a chcete prostě bydlet ve svém vlastním domě? Pokud nedosáhnete na hypotéku, ale máte vlastní pozemek se sítěmi a nějakou tu korunu na účtě, může být řešením vaší situace mobilní dům.

mobilní domy

Bydlení v mobilním domě není ostuda
Mobilní domy se nyní těší velké popularitě, protože lidem poskytují potřebný komfort a plně vybavenou domácnost, kde najdete opravdu všechno – ložnice, kuchyni, koupelnu a wc. Naše domky si můžete prohlédnout online – jedním z nich je velmi oblíbený WILLERBY RICHMOND Lavarohouse. I v tomto domě se vám a vaší rodině bude žít velmi pohodlně. Stačí mít jen pozemek, kde se jde napojit na elektřinu, vodu, odpady a plyn. A co se týče stavebního povolení, to je na každém stavebním úřadě – je třeba se informovat u vašeho příslušného úřadu. Většinou stačí ohláška.

mobilní dům

Naše nabídka je velmi široká, a skladem máme více než 150 domů. Některé se dají užívat celoročně, jiné jsou vhodné jako chata. Pokud ale domek zateplíte, můžete v něm bydlet i přes zimu. Kromě tohoto domu a dalších máme v nabídce i nejmodernější domy, u kterých rozhodně nepoznáte, že jde o mobilní domy. Mají moderní vzhled, a uvnitř najdete nejmodernější interiér. Díky mobilním domům můžete bydlet ve svém, a rozhodně si mobilním domem neuděláte ostudu. Domky u nás seženete již za cenu okolo půl milionu, ty nejdražší potom stojí zhruba 2,5 milionu. Mobilní dům je také skvělá volba pro všechny, kteří se musí často stěhovat. Pokud hledáte levné bydlení ve vašem vlastnictví, zvažte mobilní dům.