Tišina - rekreační areál

     Areál je situován, aby poskytl co možná nejlepší podmínky pro váš pobyt. Celý komplex je postaven na tzv. ostrově. Obtéká ho potok JavorniceJ  , který zároveň zásobuje vodou nedaleké, nově zrekonstruované přírodní koupaliště. Celý prostor areálu je dokonale odvodněn a tak si dovede poradit i s nečekaně špatným počasím. Jeho jedinečná osamocená poloha, je zárukou vaší ničím nerušené rekreace.

Hlavní budova

Dominantou areálu je třípodlažní zděná budova.

Přízemí - vybavená velkokapacitní kuchyně s rozsáhlými skladovacími prostory a zázemím pro personál.
První patro - jídelní část s výdejnou, toalety, klubovna, kiosek s barem a venkovní krytá terasa, která poskytuje i za deštivých dní příjemné posezení například u grilu.
Druhé patro - připravené pro ubytování až 45 osob na sedmi různě velkých pokojích. Na patře je nově zrekonstruované sociální zařízení včetně sprch a toalet.
 

 

Chatky, sociální zařízení a klubovna

   V rekreačním areálu TIŠINA máte dále k dispozici zděnou budovu se sociálním zařízením pro chlapce a dívky, včetně oddělených toalet a sprch pro ošetřovnu. V horní časti budovy je k dispozici velká klubovna pro různorodé využití dle vašich potřeb. V těsné blízkosti jsou tři chatky sloužící jako ošetřovna a izolace pro chlapce a dívky.
   Ubytovat se rovněž můžete  v 31 čtyřlůžkových chatkách s celkovou kapacitou 124 lůžek. V každé z nich jsou čtyři lůžka (dvě dvoupatrové postele), dvě skříňky, stůl, židle, osvětlení a elektrická zásuvka.